• Św. Ojciec Pio
  Św. Ojciec Pio

  Ojciec Pio z Pietrelciny, jak św. Paweł apostoł, w centrum swego życia i apostolatu umieścił krzyż swego Pana jako źródło mocy, mądrości i chwały. Żarliwa miłość do Jezusa Chrystusa sprawiła, że upodobnił się do Niego w całkowitej ofierze z siebie dla zbawienia świata.

  Czytaj więcej...

 • Ośrodek opiekuńczo – hospicyjno – rehabilitacyjny
  Ośrodek opiekuńczo – hospicyjno – rehabilitacyjny

  Ośrodek będzie zapewniał opiekę i pomoc osobom chorym z chorobą nowotworową, oraz osobom niepełnosprawnym, samotnym i starszym z terenu całego powiatu radomskiego i okolic.

  Czytaj więcej...

 • Plac budowy
  Plac budowy

  Mogą nas Państwo wspomóc w tym przedsięwzięciu przez pomoc finansową, rzeczową (materiały budowlane, wykończeniowe, wyposażenia wnętrz i inne) oraz pomoc w dotarciu do instytucji, firm i osób prywatnych zainteresowanych wsparciem naszej inwestycji.

  Czytaj więcej...

W dniu 7 października 2018 r. o godz. 16:00, na scenie Oratorium Świętego Filipa Neri przy ul. Grzybowskiej 22 odbył się Koncert i występy Aktorów Amatorów  z okazji obchodów Międzynarodowego Dnia Opieki Paliatywnej i Hospicyjnej „Głosy dla Hospicjów”.
Organizatorem imprezy było Stowarzyszenie im. O. Pio w Radomiu.
Wstęp na imprezę był nieodpłatny a w przerwie występów wolontariusze Stowarzyszenia zbierali datki do puszek na wsparcie dzieła budowy ośrodka opiekuńczo – hospicyjnego w Alojzowie k/ Iłży.

Na zakończenie występów prezes Stowarzyszenia im. O. Pio w Radomiu pani Jadwiga Panek – Lenartowicz wyraziła uznanie i podziękowała wykonawcom za wzięcie udziału w imprezie oraz wręczyła okolicznościowe podziękowania.
Impreza miała charakter promujący ideę ruchu hospicyjnego oraz  popularyzację idei niesienia pomocy osobom chorym w środowisku lokalnym.  

Scenariusz opracowała i imprezę poprowadziła pani Renata Sarnowicz
Na scenie Oratorium wystąpili:

- Aktorzy Amatorskiego Teatru PROSCENIUM - SCENA SENIORALNA ANTYPIERNIK - Działającego przy Radomskiej Orkiestrze Kameralnej pod kierunkiem p. Izabeli Mosańskiej

- Wykonawcy Pracowni Kreatywnej "UWOLNIJ SWÓJ GŁOS":
Kuba Kosiński, Monika Kozłowska, Oliwia Puszka, Wiktoria Jagiełło - pod kierunkiem opiekuna Jakuba Biedrzyckiego.

Stowarzyszenie im. O. Pio w Radomiu wyraża szczególnie serdeczne podziękowanie dla Księdza  Mirosława Praska Superiora Kongregacji Św. Filipa Neri w Radomiu za nieodpłatne udostępnienie sali Oratorium dla realizacji w/w imprezy.

ozio_gallery_nano

 • Konta bankowe

  Konto bankowe Stowarzyszenia:

  Cele statutowe Stowarzyszenia oraz budowę Ośrodka Opiekuńczo – Hospicyjnego w Alojzowie można wesprzeć  przekazując środki finansowe na Konto Stowarzyszenia

  PKO BP S.A. II O/RADOM
  92 1020 4317 0000 5302 0093 4331

 • Rehabilitacja medyczna
 • Pracownia artystyczna
 • Florystyka i dekoracja wnętrz
 • Usługi krawieckie

 

Czytaj więcej...

Możesz też skorzystać z bezpłatnej aplikacji do rozliczenia PIT klikając w przycisk poniżej.