• Św. Ojciec Pio
  Św. Ojciec Pio

  Ojciec Pio z Pietrelciny, jak św. Paweł apostoł, w centrum swego życia i apostolatu umieścił krzyż swego Pana jako źródło mocy, mądrości i chwały. Żarliwa miłość do Jezusa Chrystusa sprawiła, że upodobnił się do Niego w całkowitej ofierze z siebie dla zbawienia świata.

  Czytaj więcej...

 • Ośrodek opiekuńczo – hospicyjno – rehabilitacyjny
  Ośrodek opiekuńczo – hospicyjno – rehabilitacyjny

  Ośrodek będzie zapewniał opiekę i pomoc osobom chorym z chorobą nowotworową, oraz osobom niepełnosprawnym, samotnym i starszym z terenu całego powiatu radomskiego i okolic.

  Czytaj więcej...

 • Plac budowy
  Plac budowy

  Mogą nas Państwo wspomóc w tym przedsięwzięciu przez pomoc finansową, rzeczową (materiały budowlane, wykończeniowe, wyposażenia wnętrz i inne) oraz pomoc w dotarciu do instytucji, firm i osób prywatnych zainteresowanych wsparciem naszej inwestycji.

  Czytaj więcej...

OSTATNIE POŻEGNANIE ŚP. JULITY DUDEK
I PODZIĘKOWANIE ZA WSPARCIE DZIAŁALNOŚCI STOWARZYSZENIA

Dnia 5 maja 2018 roku w Grójcu, w Kościele p.w. Św. Mikołaja odbyła się uroczystość pogrzebowa śp. Julity Dudek. Podczas długiego czasu cierpienia w przebiegu choroby nowotworowej wiele osób opiekowało się p. Julitą w tym również osoby ze Stowarzyszenia im. O. Pio w Radomiu. Ostatnią wolą Śp. Julity było, aby uczestniczący w uroczystości pogrzebowej zamiast kwiatów złożyli dobrowolny datek na rzecz podopiecznych Stowarzyszenia i budowę hospicjum stacjonarnego w Alojzowie k/ Iłży. Zarząd Stowarzyszenia im. O. Pio w Radomiu wyraża Rodzinie i zgromadzonym uczestnikom pogrzebu Śp. Julity Dudek serdeczne podziękowanie za udzielone wsparcie. Pragniemy tym wpisem pożegnać Śp. Julitę i podziękować za wszelkie dobro.

„Od Stowarzyszenia im. O. Pio w Radomiu

Ostatnie pożegnanie śp. Julity Dudek.

Stowarzyszenie im. O. Pio w Radomiu pragnie pożegnać Panią Julitę Dudek, która była osobą bardzo dobrą, radosną i pełną ufności do Pana Boga. Dzisiaj pogrążeni w smutku żegnamy ją z naszej doczesności. Jednak wierzymy w ponowne z nią spotkanie, wierzymy, że dobry Bóg hojnie wynagrodzi za jej miłość, dobroć serca i sztandar wiary niesiony mężnie przez całe życie. Pani Julita pamiętała zawsze o potrzebujących, którzy znajdowali się w jej otoczeniu. Również i teraz mimo ogromnego cierpienia choroby chciała pamiętać o niepełnosprawnych i chorych. Sama prosiła, by zamiast kwiatów ofiarować dobrowolny datek na rzecz podopiecznych Stowarzyszenia im. O. Pio w Radomiu. Niech szczęśliwie zaznaje odpoczynku i pociechy na łonie Niebieskiego Ojca.

Droga Pani Julito, do zobaczenia w niebie.”

 • Konta bankowe

  Konto bankowe Stowarzyszenia:

  Cele statutowe Stowarzyszenia oraz budowę Ośrodka Opiekuńczo – Hospicyjnego w Alojzowie można wesprzeć  przekazując środki finansowe na Konto Stowarzyszenia

  PKO BP S.A. II O/RADOM
  92 1020 4317 0000 5302 0093 4331

 • Rehabilitacja medyczna
 • Pracownia artystyczna
 • Florystyka i dekoracja wnętrz
 • Usługi krawieckie

 

Czytaj więcej...

Trwa obecnie realizacja Zadania publicznego w zakresie ochrony i promocji zdrowia dla mieszkańców Radomia w 2021 r. pn. „Postaw na prawidłowy rozwój najmłodszych Radomian”
w ramach budżetu obywatelskiego.


Projekt jest realizowany w okresie od 16.02.2021 do 30.11.2021 r. i sfinansowany ze środków otrzymanych od Gminy Miasta Radomia


W ramach projektu są rozdawane rodzicom dzieci  do lat dwóch oraz kobietom w ciąży którzy są mieszkańcami Radomia chusty do noszenia dziecka oraz odbywają się warsztaty z nauką wiązania chusty i noszenia dziecka w chuście.


CHUSTĘ MOŻNA OTRZYMAĆ W KAŻDY CZWARTEK W SIEDZIBIE STOWARZYSZENIA PRZY UL. LIMANOWSKIEGO 29A W RADOMIU.
INFORMACJE O PROJEKCIE I ZAPISY NA WARSZTATY POD NR TEL. 664 086 814