Dnia 8 kwietnia 2018 roku w lokalu Stowarzyszenia Centrum Młodzieży „Arka” przy ul. Plac Stare Miasto 2, odbyło się tradycyjne „Jajeczko” dla podopiecznych Stowarzyszenia im. O. Pio w Radomiu. Mszę świętą w Kościele św. Wacława odprawił proboszcz parafii i wieloletni dyrektor SCM „Arka” ks. kan. Andrzej Tuszyński, który poświęcił także pokarmy na tej uroczystości.

Na spotkaniu byli również: prezes Stowarzyszenia Jadwiga Panek – Lenartowicz, przedstawiciele zarządu, wolontariusze i pracownicy biura. Była miła i pełna wiosennej radości atmosfera, której też towarzyszyła piękna pogoda i pięknie przygotowany posiłek z różnymi smakołykami świątecznymi.

W imieniu podopiecznych serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do uświetnienia tej uroczystość: Ks. kan. Tuszyńskiemu za nieodpłatne udostępnienie sali, rodzicom podopiecznych za zapewnienie obficie zastawionego smakowitościami wielkanocnymi stołu, pracownikom i wolontariuszom za pomoc w przygotowaniu uroczystości. Wielokrotnie przekonujemy się, że pamięć o ważnych wydarzeniach i ich świętowanie, to najlepsze momenty z naszych spotkań. Dlatego warto jest na chwilę zatrzymać czas i cieszyć się wspomnieniami z miłych, radosnych chwil uwiecznionych na zdjęciach.

ozio_gallery_nano