Dnia 10 czerwca 2017 r. z okazji Dnia Dziecka odbył się na terenie ośrodka MOSiR Borki w Radomiu piknik przy grillu dla podopiecznych Stowarzyszenia im. O. Pio w Radomiu. Oprócz podopiecznych z opiekunami/rodzicami na imprezie byli: pani prezes Stowarzyszenia Jadwiga Panek – Lenartowicz, mili goście oraz fundatorzy prezentów i paczek dla naszych podopiecznych. Były kiełbaski, kaszanki, sałatki i ciasta – wszystko zorganizowane wspólnymi siłami rodziców i pracowników naszego Stowarzyszenia. Głównym specjalistą od obsługi grilla był p. Mirosław Mąkosa członek Klubu Viktoria. Szczególną atrakcją i niespodzianką dla uczestników był udział w pokazie treningu kickboxingu, podczas którego podopieczni mogli zobaczyć i dotknąć sprzętu treningowego i wyposażenia stosowanego w tym sporcie oraz zobaczyć markowaną walkę kickboxerów.

Szczególne podziękowania Zarząd Stowarzyszenia składa dyrektorowi Ośrodka MOSiR w Radomiu panu Grzegorzowi Jandule za nieodpłatne udostępnienie miejsca na zorganizowanie pikniku. Składamy też podziękowanie za paczki i słodkie prezenty: Pani Magdalenie Lasocie – Radnej Rady Miejskiej w Radomiu, pani prezes Elżbiecie Wielgosik i panu wiceprezesowi Hubertowi Kaczmarskiemu z Radomskiej Spółdzielni Mieszkaniowej im. J. Grzecznarowskiego, oraz panu Mirosławowi Bińkowskiemu – wiceprezesowi Stowarzyszenia Klub Abstynentów Wzajemnej Pomocy „Victoria” . Jesteśmy bardzo wdzięczni, że również i tym razem nie zawiedli przyjaciele i sympatycy naszego Stowarzyszenia.  Zdjęcia z imprezy:

ozio_gallery_nano