W dniu 23 kwietnia 2017 roku Stowarzyszenie im. O. Pio w Radomiu zorganizowało dla swoich podopiecznych tradycyjne spotkanie „Wielkanocne jajeczko”.

Gościny udzielił ks. kan. Andrzej Tuszyński – prezes Stowarzyszenia Młodzieży „ARKA”, udostępniając nam lokal przy ul. Plac Stare Miasto 2.

W spotkaniu wzięli udział członkowie Zarządu Stowarzyszenia z panią prezes Jadwigą Panek – Lenartowicz, pracownicy biura, podopieczni wraz z rodzinami oraz goście.

Po podzieleniu się przez uczestników tradycyjnym jajeczkiem i życzeniach świątecznych wszyscy zasiedli do zastawionego stołu. Oprócz barszczu świątecznego na stole pojawiły się domowe wyroby, ciasta i sałatki przyniesione przez uczestników spotkania. Swoją obecnością na spotkaniu zaszczycił nas wiceprezes Klubu Abstynenckiego „Wiktoria” pan Mirosław Bieńkowski wraz z małżonką. Spotkanie przebiegło w miłej i pełnej wiosennej radości atmosferze.

Bardzo serdecznie dziękujemy ks. kan. Andrzejowi Tuszyńskiemu za życzliwość i nieodpłatne udostępnienie lokalu na naszą uroczystość. Dziękujemy także wszystkim uczestnikom za obecność i więź ze Stowarzyszeniem.

 

ozio_gallery_nano