PODZIĘKOWANIE MŁODEJ PARZE

 - MARYSI I BARTOSZOWI RYGALSKIM

Miło nam poinformować, że w Radomiu mamy naprawdę wspaniałych i ofiarnych ludzi.

Oto dwoje młodych, zakochani w sobie Marysia i Bartosz Rygalscy postanowili rozpocząć wspólną podróż przez życie od wspaniałego daru. Poprosili, by zamiast kwiatów dla Młodej Pary goście złożyli dar na hospicjum domowe Stowarzyszenia im. O. Pio w Radomiu. Ślub odbył się 20.08.2016r. w Kościele Matki Bożej Królowej Świata na ul. Grzybowskiej w Radomiu

zd.b.rygalskiZ tej okazji Zarząd Stowarzyszenia pragnie serdecznie podziękować Państwu Młodym - Marysi i Bartoszowi za piękny gest wsparcia dla osób chorych i niepełnosprawnych i jednocześnie złożyć najserdeczniejsze życzenia na wspólną drogę życia. Niech Wasza budowla małżeńska będzie budowana na skale, niech fundament cnót Was obojga owocuje wiernością, czułością i wzajemnym uzupełnianiem się w realizowaniu codzienności we dwoje, byście mogli za św. Pawłem powiedzieć: "Umiem znosić biedę, umiem i obfitować... ". Niech Bóg sprawi a nasz patron św. O. Pio wesprze modlitwą, byście zbudowali jako owoc miłości, szczęście i radość w rodzinie.

Dawanie siebie innym jest najwspanialszym prezentem dla samego siebie, bowiem jedyne co przetrwa po nas, to uczynione innym bezinteresowne dobro.

Stowarzyszenie im. O. Pio w Radomiu stara się to czynić opiekując się podopiecznymi a jednocześnie buduje ośrodek opiekuńczo - hospicyjny w Alojzowie. 

Podziękowanie

PODZIĘKOWANIE DLA STOWARZYSZENIA BIEGIEM RADOM

Zarząd Stowarzyszenia im. O. Pio w Radomiu wyraża serdeczne podziękowanie

Stowarzyszeniu Biegiem Radom a szczególnie Panu Prezesowi Tadeuszowi Kraska

za inicjatywę zorganizowania w ramach odbywającej się dnia 23 czerwca 2013 r. w Radomiu imprezy: I PÓŁMARATON RADOMSKIEGO CZERWCA’76 - biegu: „Mila Charytatywna” i przekazanie uzyskanych środków finansowych  na rzecz budowy Centrum Opiekuńczo – Hospicyjno – Rehabilitacyjnego – „DOM ŻYCIA ŚW. ALOJZEGO ORIONE” w Alojzowie k/ Iłży realizowanego przez nasze Stowarzyszenie.

W imieniu Zarządu

Prezes Jadwiga Panek  - Lenartowicz

Podziękowanie

Stowarzyszenie im. O. Pio w Radomiu wyraża serdeczne podziękowanie Fundacji im. Franciszka Stefczyka w osobie Pani Dyrektor Karoliny Bartkowskiej, za pośrednictwem Kas Stefczyka w osobie Pana Pawła Kowalskiego, Zastępcy Dyrektora Makroregionu Wschodniego Stefczyk Finanse, oraz Oddziału Radom, ul. Żeromskiego 28, za udzielenie wsparcia finansowego na rzecz naszej organizacji i celów realizowanych przez Stowarzyszenie.  

Dziękujemy za dostrzeżenie naszych potrzeb i chęć przyjścia z pomocą w trudnym dla nas momencie, gdy dążymy do realizacji wielkiego przedsięwzięcia – budowy centrum opiekuńczo - hospicyjnego – „DOM ŻYCIA ŚW. ALOJZEGO ORIONE” w Alojzowie k/ Iłży.

Zarząd Stowarzyszenia im. O. Pio w Radomiu wyraża swoją radość i wdzięczność Bogu za pomoc życzliwej dla nas instytucji . Niech Pan obdarzy Państwa obfitością wszelkiego dobra i pomyślnością  w realizacji planów osobistych i biznesowych.

 

W imieniu Zarządu

PREZES JADWIGA PANEK - LENARTOWICZ

Agencja reklamowa nDesign.
Copyright 2012

Stowarzyszenie im. O. Pio w Radomiu 2012