Wigilia dla Podopiecznych - 10-12-2016

W d2wigilia2016niu 10 grudnia 2016 roku w Hotelu AVIATOR przy ul. Malczewskiego 18 odbyła się Wieczerza Wigilijna dla Podopiecznych Stowarzyszenia im. O. Pio w Radomiu.


Uczestnikami spotkania oprócz Zarządu Stowarzyszenia z panią Prezes Jadwigą Panek - Lenartowicz na czele, byli: Ks. Mariusz Turczyk - Dyrektor Domu Księży Emerytów z ul. Młyńskiej w Radomiu, Prezes Stowarzyszenia "Tylko Radomiak" pan Dawid Zwierzyk, Wiceprezes Stowarzyszenia KAWP "Viktoria" Radom, oraz podopieczni i ich rodziny. Gościny nam udzielił i Wieczerzę Wigilijną zasponsorował pan prezes Grzegorz Gilewski, właściciel Hotelu AVIATOR". Była modlitwa poprowadzona przez Ks. Mariusza, łamanie się opłatkiem zebranych a następnie degustacja przygotowanych potraw wigilijnych. Spotkanie przebiegło w ciepłej, rodzinnej atmosferze; dania na Wieczerzę przygotowane zostały przez obsługę restauracji Aviatora. Dla podopiecznych głównym momentem tego spotkania było przybycie św. Mikołaja z prezentami. Wyrażamy bardzo serdeczne podziękowanie darczyńcom - ofiarodawcom paczek:
Centrum Kształcenia Ustawicznego (CKU) z ul. Kościuszki 5 a szczególnie p. dyrektor Jolancie Świdzikowskiej za wsparcie po raz kolejny naszych podopiecznych, oraz Panu Prezesowi Dawidowi Zwierzykowi wraz z członkami Stowarzyszenia "Tylko Radomiak" za wsparcie po raz pierwszy naszych podopiecznych paczkami i swoją życzliwością.

W imieniu Zarządu Stowarzyszenia bardzo serdecznie dziękujemy za hojność i gest wsparcia dla naszych podopiecznych. Dzięki Państwu są dni w życiu tych chorych i niepełnosprawnych, gdy mogą poczuć się chciani i otoczeni miłością życzliwych osób. Za ten dar obecności i ofiarności niech wynagrodzi Państwu Dobry Bóg - Dawca wszelkiego dobra. Polecamy wszystkich naszych darczyńców i przyjaciół modlitwie naszego patrona św. O. Pio.

  1wigilia2016 3wigilia2016 4wigilia2016 5wigilia2016 6wigilia2016 8wigilia2016 9wigilia2016

Agencja reklamowa nDesign.
Copyright 2012

Stowarzyszenie im. O. Pio w Radomiu 2012