Dzień Dziecka dla podopiecznych na terenie MOSiRu Borki w Radomiu

W dniu 11 czerwca 2016 r. na terenie MOSiRu na Borkach odbyło się z okazji Dnia Dziecka spotkanie dla niepełnosprawnych podopiecznych Stowarzyszenia im. O. Pio Radomiu.

Gościny nieodpłatnie użyczył nam Dyrektor MOSiRu pan Grzegorz Janduła. W spotkaniu uczestniczyli także goście: radna Rady Miejskiej w Radomiu pani Magdalena Lasota, członkowie Zarządu Radomskiej Spółdzielni Mieszkaniowej – pani prezes Elżbieta Wielgosik i pan wiceprezes Hubert Kaczmarski, oraz przedstawiciele Stowarzyszenia „Viktoria”, panowie: Mirosław Bieńkowski, Marek Mąkosa i Andrzej Sowa. Z ramienia Stowarzyszenia w spotkaniu uczestniczyli pani prezes Jadwiga Panek – Lenartowicz, członkowie Zarządu, pracownicy i wolontariusze oraz dzieci i rodzice – podopieczni Stowarzyszenia.

Spotkanie miało charakter pikniku przy grillu. Były kiełbaski, szaszłyki itp. smakołyki a obsługę fachowo prowadził p. Marek Mąkosa. Przy tym było dużo radości i kibicowskiej pasji w związku z piłkarskimi EURO 2016(nie zabrakło więc barw narodowych na policzkach i w ubiorze). Dodatkowymi atrakcjami dla podopiecznych były paczki ufundowane przez Zarząd Radomskiej Spółdzielni Mieszkaniowej.

Serdecznie dziękujemy Dyrektorowi Grzegorzowi Jandule za udostępnienie ośrodka oraz gościom i sponsorom paczek za dary rzeczowe, życzliwość i wszelką pomoc w organizacji Dnia Dziecka.

Poniżej kilka zdjęć ze spotkania;

DSCF4040A DSCF4065A DSCF4058A DSCF4051ADSCF4059A DSCF4053A 

 


 

Agencja reklamowa nDesign.
Copyright 2012

Stowarzyszenie im. O. Pio w Radomiu 2012