Patronalne święto Stowarzyszenia im. O. Pio w Radomiu - 2015

Dnia 23 września 2015 roku we wspomnienie św. O. Pio z Pietrelciny Stowarzyszenie im. O. Pio w Radomiu przeżywało swoje święto patronalne.

    DSC08089  DSC08101  DSC02315

Jak każdego roku od 11 lat uroczystości rozpoczęła uroczysta Msza św. odprawiona w Farze radomskiej przez ks. kanonika Mirosława Nowaka, proboszcza Parafii św. Jana Chrzciciela w Radomiu.  Bardzo serdecznie dziękujemy ks. kanonikowi za odprawienie Mszy św i skierowane do nas słowo Boże, dziękujemy za uświetnienie i uroczystą oprawę Mszy św. służbie liturgicznej, pani organistce oraz panu Karolowi Podsiadły za piękną oprawę muzyczną.

  Po Mszy św. jak co roku wolontariusze Stowarzyszenia przeprowadzili kwestę wśród zebranych na budowę ośrodka opiekuńczo - hospicyjnego w Alojzowie k/ Iłży. Wszystkim ofiarodawcom serdecznie dziękujemy za wsparcie dla naszej budowy. Następnie zaproszeni goście udali się do sali NOTu przy ul. Krukowskiego 1w Radomiu na tradycyjne spotkanie przy słodkim poczęstunku.

Pani Prezes Stowarzyszenia Jadwiga Panek - Lenartowicz jak zwykle z wielkim taktem i dbałością o zaproszonych gości pełniła rolę gospodarza. Miłą niespodzianką dla wszystkich było zaprezentowanie wykonanej przez architektów z najdrobniejszymi szczegółami makiety ośrodka opiekuńczo - hospicyjnego budowanego w Alojzowie k/ Iłży. Mogliśmy w miniaturze zobaczyć jak będzie on wyglądał w rzeczywistości. Wielkie dzięki dla panów architektów z Biura RYZALIT Architektura i Psychologia Paweł Rybak.

Spotkanie przebiegło w miłej i rodzinnej atmosferze.

 

Na uroczystość przybyło wielu szacownych gości, którym bardzo serdecznie dziękujemy za obecność na Mszy św i naszej dorocznej uroczystości, dziękujemy im za wsparcie i życzliwość dla naszych celów i naszej działalności.

Bardzo serdecznie chcemy podziękować Pani Dyrektor Reginie Pedyk za nieodpłatne udostępnienie na czas uroczystości sali w budynku NOT w Radomiu, dziękujemy Piekarni Fogiel & Fogiel z Radomia za nieodpłatne ofiarowanie wyrobów cukierniczych, dziekujemy również członkom, pracownicom i wolontariuszom Stowarzyszenia za obecność i pomoc w przygotowaniu uroczystości. Dziekujemy rodzicom i opiekunom za ciasto i pomoc w przygotowaniu poczęstunku dla podopiecznych i gości Stowarzyszenia.

Dziękujemy Bogu, za przyczyną św. O. Pio za to, że możemy pomagać innym i dzielić we wspólnocie Stowarzyszenia nasze radości i smutki.

  Poniżej Fotogaleria z naszej uroczystości.

DSC08083  DSC08097  DSC08160

DSC08108  DSC08123

DSC08135  DSC02279

DSC02303  DSC02289  DSC02295


 

Agencja reklamowa nDesign.
Copyright 2012

Stowarzyszenie im. O. Pio w Radomiu 2012