Błąd
  • JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/ndesign1/domains/pio.radom.pl/public_html/images/galerie/pio_2011/
Uwaga
  • JW_SIG_PRG

Wspomnienie św. Pio z Pietrelciny - 2011

W dniu 23 września 2011r. Stowarzyszenie im. O. Pio w Radomiu uroczyście świętowało wspomnienie św. Pio z Pietrelciny – patrona naszej organizacji. Najważniejszym wydarzeniem tego dnia była uroczysta Msza św. w kościele OO. Bernardynów przy ul. Żeromskiego 6/8, skąd zaproszeni goście udali się do sali budynku NOT-u przy ul. Struga 7a, gdzie zgromadziliśmy się na wspólnym poczęstunku.

 

We Mszy św. dziękowaliśmy Bogu za kolejny rok naszej działalności oraz prosiliśmy Boga za wstawiennictwem św. Ojca Pio o błogosławieństwo dla podjętych przez nas działań a zwłaszcza budowy centrum hospicyjno – rehabilitacyjnego w Radomiu. We Mszy św. uczestniczyli: Członkowie Zarządu wraz z Panią Prezes Jadwigą Panek – Lenartowicz, członkowie i wolontariusze Stowarzyszenia, podopieczni i ich rodziny oraz grono przyjaciół i dobroczyńców naszej organizacji.

 

Szczególnie pragniemy w tym miejscu podziękować Ojcom Bernardynom za gościnę i odprawioną przez o. Józefa Wręczyckiego Ofiarę Mszy św., członkom Chóru Akademickiego i asyście ministrantów za uświetnienie pieśnią i służbą tej Eucharystii oraz wszystkim uczestnikom za obecność i zjednoczenie we wspólnej modlitwie do Boga w intencjach Stowarzyszenia i jego przedsięwzięć.

 

Na spotkaniu w budynku NOT-u mogliśmy podziękować naszym członkom, wolontariuszom, przyjaciołom i gościom za wsparcie finansowe, rzeczowe i czynną pracę na rzecz stowarzyszenia.

 

{gallery}pio_2011{/gallery}

Agencja reklamowa nDesign.
Copyright 2012

Stowarzyszenie im. O. Pio w Radomiu 2012