Relacja z minispartakiady niepełnosprawnych


PODOPIECZNYCH STOWARZYSZENIA IM. O. PIO W RADOMIU

Dnia 16 maja 2015 r. w Radomiu, w Ośrodku MOSiR na Borkach odbyła się Spartakiada dla niepełnosprawnych - podopiecznych Stowarzyszenia im. O. Pio w Radomiu.

W Spartakiadzie wzięli udział: podopieczni wraz z rodzinami, pracownicy biura, przedstawiciele Zarządu Stowarzyszenia, wolontariusze oraz honorowi goście – przedstawiciele Radomskiej Spółdzielni Mieszkaniowej im. J. Grzecznarowskiego: pani Prezes mgr Elżbieta Wielgosik i pan Wiceprezes mgr inż. Hubert Kaczmarski, którzy ufundowali medale i słodycze dla uczestników Spartakiady.

Spartakiada1.1Spartakiada 11

Spartakiada 7uczestnicy  spartakiady

Uczestnicy rywalizowali w następujących konkurencjach: slalom na wózkach, rzut woreczkiem z piaskiem do kosza, tor przeszkód z pachołkami, rzut piłką lekarską, bieg z współćwiczącym, tor przeszkód II, Zabawa w kole z piłką.

Do w/w konkurencji zgłosiło udział 12 osób niepełnosprawnych.

Po zakończeniu zawodów pani Prezes Elżbieta Wielgosik wręczyła uczestnikom medale.

Następnie wszyscy udali się na poczęstunek – grillowane kiełbaski i kaszanki oraz wyśmienite domowe ciasto. Pogoda dopisała i wszyscy bardzo przyjemnie spędzili czas wśród przyrody na terenie Ośrodka Borki.

Zarząd Stowarzyszenia pragnie bardzo serdecznie podziękować wszystkim za przybycie na Spartakiadę i stworzenie prawdziwie życzliwej, piknikowej atmosfery.

Szczególne wyrazy szacunku i podziękowanie składamy naszym sponsorom z RSM im. J. Grzecznarowskiego za wsparcie naszej imprezy ufundowaniem medali i słodyczy.

{gallery}Spartakiada_2015{gallery}

Agencja reklamowa nDesign.
Copyright 2012

Stowarzyszenie im. O. Pio w Radomiu 2012