Wspomnienie św. Pio z Pietrelciny - 2013

Stowarzyszenie im. O. Pio w Radomiu w dniu 23 września 2013r. uroczyście świętowało wspomnienie św. Pio z Pietrelciny – patrona naszej organizacji. Najważniejszym wydarzeniem tego dnia była uroczysta Msza św. w kościele O. Bernardynów przy ul. Żeromskiego 6/8, skąd zaproszeni goście udali się do sali budynku NOT-u przy ul. Krukowskiego, gdzie zgromadziliśmy się na wspólnym poczęstunku.

We mszy św. dziękowaliśmy Bogu za kolejny rok naszej działalności oraz prosiliśmy Boga za wstawiennictwem św. Ojca Pio o błogosławieństwo dla podjętych przez nas działań a zwłaszcza budowy centrum opiekuńczo – hospicyjno – rehabilitacyjnego „Dom Życia św. Alojzego Orione” w Alojzowie k/ Iłży. We Mszy św. uczestniczyli: Członkowie Zarządu, wolontariusze, podopieczni Stowarzyszenia i ich rodziny oraz grono przyjaciół i dobroczyńców naszej organizacji.

Szczególnie pragniemy w tym miejscu podziękować Ojcom Bernardynom za gościnę i odprawioną mszę św. oraz wszystkim uczestnikom za obecność i zjednoczenie we wspólnej modlitwie do Boga w intencjach Stowarzyszenia.

Na spotkaniu w budynku NOT-u mogliśmy podziękować naszym członkom, wolontariuszom, przyjaciołom i gościom za wsparcie finansowe, rzeczowe i czynną pracę na rzecz Stowarzyszenia.Agencja reklamowa nDesign.
Copyright 2012

Stowarzyszenie im. O. Pio w Radomiu 2012